Pousada Mirante Do Ceu
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Spa i relaks Łaźnia parowa Jacuzzi |
| Klimatyzacja | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Wygodny hotel Pousada Mirante Do Ceu Visconde De Maua może pochwalić się dogodną lokalizacją oraz zapewnia gościom obszar handlowy. Posiadając widok na górę, ten wygodny hotel wita gości codziennym śniadaniem w formie bufetu.
Museu Duas Rodas leży 10 min jazdy samochodem od tego hotelu, a Wodospad Escorrega jest w 4 km. Zatrzymując się w Pousada Mirante Do Ceu, można również podziwiać takie atrakcje przyrodnicze jak Parque Estadual da Pedra Selada, które znajdują się w 3 km.
Wyposażenie pokoi obejmuje Wi-Fi i TV, a także mini bar. Dodatki obejmują oddzielną toaletę i prysznic w łazienkach. Oferują one łazienki wyposażone w oddzielną toaletę i prysznic wraz z suszarką do włosów i ręcznikami.
Można zjeść posiłek w restauracji Ba. Bau Lanches w odległości 6-minutowego spaceru.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Przyjazny zwierzętom
- Kawiarnia
- Kominek
- Klucz
Usługi rekreacyjne
- Słoneczny taras
- Ogród
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Sauna
- Łaźnia parowa
- Jacuzzi
Usługi
- Obsługa porządkowa
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Ogrzewanie
- Minibar
- Przebieralnia
- Patio
- Taras
- Meble ogrodowe
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
- Podłoga z parkietem
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🚗
Czy mogę zaparkować samochód obok hotelu Pousada Mirante Do Ceu?
Goście hotelu Pousada Mirante Do Ceu mogą skorzystać z parkingu. - 🛀
Jakie udogodnienia spa oferuje hotel Pousada Mirante Do Ceu?
Hotel Pousada Mirante Do Ceu oferuje łaźnię parową, jacuzzi i saunę. - ❓
Czy do hotelu Pousada Mirante Do Ceu można wprowadzać zwierzęta?
Możesz zatrzymać się w hotelu Pousada Mirante Do Ceu ze swoim zwierzętami.